Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aneb, tak nám říkali hned na začátku

 Jsme "normální" třída z Gymnázia Nad Kavalírkou v Praze 5.

Sataňátka osobně - SLEČNY & CHACHAŘI (jen upozorňuju že za to co je v dotaznících uvedeno a všechny překlepy, za to si můžou jejich majitelé sami!!!)

 Kronika

 Tak tady máte "stručnou" kroniku, ale upozorňuju, že je to z mého    osobního náhledu... (všechno sem psala já)

 Prima

 Krátce vám povyprávím o uplynulém roku 2004/2005. Tehdy jsme byli v primě Gymnázia Nad Kavalírkou. Ve třídě nás bylo 30 (15holek a 15kluků). Hned po dvou týdnech školy jsme jeli na Adaptační kurz. Tam jsme se lépe seznámili. Utvořili se jakési skupinky ale i jako jeden celek jsme tvořili skvělou a sehranou partu. Jeden rozuměl druhému a prostě jsme si měli o čem povídat. Hned na „adapťáku“ vznikli dva páry. Nejdřív to byla Lucka s Matějem, a asi dva dny na to se přidali i Pepa a Viki. Ani jednomu s páru to nevydrželo moc dlouho. O tom jek nás život baví jsme se mohli přesvědčit když jsme uspořádali Halloweenskou oslavu. To prý ještě nikdo před tím neudělal. V této době už ale u nás byl další pár. Viki a Tomáš Jančar, aby ale nebyli sami. Krátce na to se k nim do dějin připsal pár Lucka a Pepa. Ještě mezi Vánocemi a Halloweenem se Viki s Tomášem stihli rozejít a zase spolu začít chodit a aby to bylo málo zamotané v jejich mezeře začala chodit Viki s Kubou. Na Vánoce jsme měli hezkou besídku s diskotékou. Po Vánocích se nám zase pár páru sešlo a rozešlo. Viki už s Tomášem nechodila stejně jako Lucka s Pepou, ale za to začala chodit Petra Němcová s Kubou a Agáta s Tomášem Procházkou. Ještě před Valentýnem se stihla Agáta s Tomášem i Petra s Kubou rozejít ale Viki s Tomášem opět začala chodit. Těsně před Valentýnem jsme ve třídě neměli žádný pár, ale to by nebyla sranda, kdyby Tomáš s Viki opět nezačal chodit. V této si všichni mysleli, že snad už definitivně. A měli pravdu. Viki se s Tomášem rozešla a o těchhle dvou lidech už v souvislosti mluvit nebudeme. Po tom všem jsme začali spolu s 1. A nacvičovat nástup na ples, který se měl konat 23. března roku 2005 v Národním domě na Smíchově. Nácvik jsme zvládli a ples se zdařil. Sklidili jsme docela velký úspěch a mnoho pochval. Zbytek roka probíhal docela klidně, až na to že Kuba s Petrou ještě jednou chodil. Někdy začátkem června u nás ve třídě začala probíhat velká revoluce. Celá třída se rozhádala a nevyřešené spory zůstali ve vzduchu vyset přes prázdniny. Nevím přesně datum ale od posledního školního čtvrtku do soboty se konal třídní výlet. Ten vám moc nepopíšu, protože jsem se jej nezúčastnila (ale možná se o něm dozvíte něco na dalších stranách). To je snad z naší primy všechno. Už snad jen to že tento rok nám určitě toho hodně daroval a skvěle jsme si ho užili. Tedy, bez menších problémů a výjimek, snad všichni J

Fotos: Adapťák

Sekunda

 Letošní rok začal hodně rychle. Petra ještě pořád chodila s Tomášem, a Kubovi držel (jakž – takž) vztah s Petrou N. Jenže nebyla by to naše třída, kdyby ty vztahy trvali věčně. Pokud si ještě dobře vzpomínám, Petra se s Kubou rozešla, a na oslavách naší p. uč Mojžíšové (30) sem se s nim dala dohromady já. No, náš vztah moc dlouho nevydržel – kdyby aspoň 48hodin – a Kuba s Petrou, byli zas spolu. No, mezi tím vším, se Tomáš s Petrou rozešli, dali dohromady a prošli – ehmm – myslím že jednu krizi. Následně se Petra s Kubou rozešla – prý už definitivně (poznatek můj: no jo, to známe moc dobře). A přišel opět nás milovaný Halloween (jen tak mimochodem, stihli jsme se celá třída udobřit) a tam se asi všechno opět zvrtlo. Petra si s Tomem vyříkali svou krizi, skamarádili jsme se s primánama, a těsně po (1. listopadu – to si pamatuju) sem začala chodit s Davidem – wrau J Od té doby to šlo z kopce s našima vztahama k Lů. Nějak jsme se o ní všichni začali projevovat ne zrovna mile, a to zatím v menší míře trvá, a musím podotknout, že tím se nezlepšil ani náš vztah s Petrou. Ale postupem času se to docela uklidňovalo. Teď je to jak – takž v pořádku (podle mě). Vím, že až si to vy budete číst, všechno bude jinak, a dohromady se tomu určitě zasmějem, ale teď, musím ze své vlastní strany říct, že ani já nemám Lucku zrovna moc ráda.Teď se nám ale (no, ani ne teď, spíše poslední dobou) hrotí situace s profesory… Asi se jim nelíbí naše chování v jejich hodinách a stěžují si. Tak jsme se pokusili aspoň trošku zkrotit a ačkoliv to moc nepomohlo (podle mě) tak už si nikdo neztěžujeTakže, myslím že se to všechno ve třídě uklidnilo, dokonce i ty profesoři.