Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aneb co sme zažili

(Láska je tak málo nebezpečná, jako lžíce kyseliny sírové na lačný žaludek. (Baudelaire Charles))

 Krátké shrnutí akciček kterých se aspoň pár z nás zůčastnilo.

News - Exkurze - říjen 2006

viz. sekce ostatní (je to moc dlouhé na to dávat to sem)

News - Výlet - červen 2006

Na výlet jsme jeli do Janova nad Nisou do penzionu "U Kačáka".  Tento penzion byl před naším příjezdem zcela nově rekonstruovaný a s radostí musíme celému světu oznámit že naprosto stejně vypadal i po našem odjezdu. S sebou sme si vezli důležité věci jako například kytary. Je tedy jasné že se výlet neobešel bez táboráku s hudbou, byly také dvě diskotéky, zařádili jsme si na raftech. Lezli jsme po skalách a stříleli z luku. Je vám tedy určitě jasné že program byl pestrý a nabitý. Ale i přes tohle všechno se nám povedlo vrátit se domů v stavu vcelku dobrém.

News - Ples - 21.3.2006

Na plese nás sice moc ze třídy nebylo ale myslím že i když bylo, docela jsme si to užili. Nástup maturantů byl bezva a primáni až na to že to nevymýšleli sami taky good :-) Jinak snad všechny pobavilo něco jako (ehmm... -píp-) na balkóně :))

News - Lyžák - 25.2. - 4.3.2006

Tak jo, vidím že nikdo není schopen napsat alespoň maličko o našem lyžáku, tak se toho ujmu já. Ale nechci potom slyšet žádný kecy o tom, že sem to napsala blbě, nebo jen o nějaký části třídy.

Takže: Byli jsme v Rokytnici nad Jizerou v hotelu Hvězda. Tento hotel je ve "velice" dobrém stavu, takže se nikdo z nás nemusel obávat že bychom snad platili peníze na opravu nějakého barokního svítidla nebo koberce z doby renesanční. První den jsme zažili rozřazování kdy valná většina snowboardistů z naší třídy velice vkusně nadávala na lyže. Poté se ale stejně p.p. Vaškové, p.p. Hrabovské a p.p. Ziklovi podařilo rozdělit nás do tří výkonostních skupin. Celý další týden probýhal v duchu lyžování kdy si ti zdatnější hned po pár dnech vyrazili zalyžovat na Lysou Horu a ti méně zdatní lyžovali na kopečku za hotelem. Poté se konal celodenní výlet na Lysé Hoře kde jsme se unavili skoro všichni a den nebo dva na to nás čekal také výlet na běžkách. Při tomto dlouhém výletě jsme zakotvili na oběd v jisté hospůdce kde jsme se vydatně naplácali jídlem. Poslední den nás ještě čekal štafetový závod na běžkách - po družstvech. Musím s radostí přiznat že tento závod vyhrálo družstvo Petra kde byla také Verča, Vojta a já.  Jinak se nám lyžák vcelku povedl a i přes všechny ty naprosto vydařené hádky a nadávky se nám tam líbilo.

News - Colorhats, Crossers - 23.2.2006

Byli sme na koncertě a řekla bych že nás tam bylo podstatně mnoho :-)) Všem se nám to asi líbilo a hezky sme si to užili.

 News - Čajovna - 20.1.2006

Taková menší veřejná akce které se sice moc lidí nezúčastnilo ale stejnak. Popíjel se čajíček a pokuřovala se naše drahá kolegyně Vodnice.

 News - Koncert Colorhats - 13.12.2005

No, (pro ty nezasvědcenější) Colorhats je (už ne jen) školní kapela kterou tvoří oktáváni. Jinak, koncert se jim mocinky povedl - nadšení. A nejlepší byla (aspoň pro mě) Metalica - Nothing Else Matters.

 News - "Ta" akce - 15.10.2005

Tak "ta" akce byl opravdu multi - sraz, aneb (použito z jiných stránek) ať žije perfektní meziškolní organizace. Abych to shrnula, byla to parádní akce s policejníma ovečkama, lidičkama a "perfektně načasovaným" ohňostrojem :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář